Vaša jedinečná svadba

Moderne zariadené, štýlové priestory, ktoré Vás očaria svojou jedinečnosťou a hlavne odlíšia Váš výnimočný deň od bežných svadobných hostín. Prežite svoj vysnívaný svadobný deň naozaj veľkolepo, na mieste, kde sa plnia sny, kde sa o Vás postará náš skúsený tím Resort Barca ***. Naša profesionalita a ústretový prístup v kombinácii s celou organizáciou Vás odľahčia od starostí a zároveň zabezpečia Vašu spokojnosť. Pripravte sa na zážitok plný zábavy a oslavu, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

BARCA_BQ5A3825

Kapacita

Maximálna kapacita našich priestorov pre akcie s otvoreným parketom je 150 osôb. K dispozícii Vám budú aj naše 3 salóniky (vínny, slávnostný a fajčiarsky).
Priprava_miestosti_aprenajom

Príprava miestnosti a prenájom

Za prenájom miestnosti účtujeme 380 € v trvaní od 14:00 v deň konania svadby do 00:00. V cene prenájmu je zahrnutá príprava miestnosti, obrusy, ikebany z umelých kvetov, svietniky, sviečky, dekoračný materiál, klimatizácia miestnosti, použitie chladiacich boxov na alkohol, torty a zákusky prinesené deň vopred po 17:00. Po 24:00 až do skončenia svadby sa hradí 80 € za každú začatú hodinu najneskôr do 05:00. V cene prenájmu nie je zahrnutý poplatok za návleky na stoličky. V prípade organizovania svadby v piatok je cena prenájmu znížená na 280 €. Pokiaľ by mal klient špeciálne požiadavky na svadobnú výzdobu, použitie živých kvetov alebo náročnejšiu výzdobu, bude Vám vypracovaná samostatná cenová kalkulácia na základe Vašich požiadaviek.
personal

Personál

Od začiatku svadby do 22:00 objednávateľ neplatí za personál. Po 22:00 hod. až do skončenia svadby sa platí príplatok vo výške 12 € na osobu. Počet osôb personálu závisí od reálneho počtu hostí resp. je vecou dohody medzi objednávateľom a hotelom vopred.
BARCA_BQ5A3793

Platobné podmienky

Konečný počet osôb musia hostia oznámiť manažérovi najmenej 7 dní pred uskutočnením svadby. V prípade zmeny počtu osôb budeme účtovať storno poplatok vo výške 10 € / odhlásená osoba. Predbežnú rezerváciu termínu musia hostia záväzne potvrdiť najneskôr mesiac od jej vytvorenia alebo po vzájomnej dohode. Po potvrdení záväznej objednávky bude vystavená zálohová faktúra vo výške ceny prenájmu. Pri prípadnom zrušení záväznej objednávky a uhradení zálohovej faktúry je táto záloha nevratná. Druhú zálohovú faktúru vo výške 80% z predpokladanej kalkulácie je potrebné uhradiť 14 dní pred termínom svadby. Konečnú sumu za svadbu uhradí objednávateľ v dohodnutom termíne s manažérom rezortu.
Tovar_hosti

Tovar Hostí

Deň pred konaním svadby po 17:00 si objednávateľ môže doniesť vlastný tovar (alkohol, torty, zákusky atď.), ktorý prevezme manažér rezortu a spolu ho uskladnia.
Doplnkova_ponuka

Doplnková ponuka

Ponúkame Vám individuálny prístup k Vašim požiadavkám. Na požiadanie Vám vieme zabezpečiť svadobné auto, prepravu, fotografa, kameramana alebo foto-kútik so zábavnými maskami, živú hudbu alebo Dj-a, svadobné torty alebo zákusky, menovky a pod.
Konzumacia

Konzumácia

Za vlastný prinesený alkohol sa platí korkovné a to vo výške 2,5 € / fľaša vína a 5 € / fľaša tvrdého alkoholu. Ponúkame Vám balík s nealkoholickými nápojmi za cenu 5 € / osoba (coca cola, sprite, džúsy, tonic, fanta, minerálka - jemne perlivá, perlivá, džbány s citrónom a mätou, káva) - všetky tieto nápoje budú dopĺňané počas celého večera. Takisto alko a nealko nápoje si môžete zakúpiť priamo od nás za zvýhodnené ceny.
Predstavenie_jednotlivych_svadobnych_balickov

Predstavenie jednotlivých svadobných balíkov

- Svadobný Balík Silver 42 € / osoba - Svadobný Balík Gold 48 € / osoba - Svadobný Balík Platinum 58 € / osoba V cene každého balíka je zahrnuté: Prípitok, slávnostné trojchodové menu, neskorá večera formou bufetu, espresso Konkrétne menu je potrebné dohodnúť najneskôr 1 mesiac pred svadbou s manažérom rezortu.
Zaver

Záver

Po ukončení slávnostnej hostiny si hostia odnášajú vlastný alkohol, koláče, kvety, ale aj všetky osobné veci vo vopred dohodnutom čase, po dohode s manažérom hotela (najneskôr nasledujúci deň dopoludnia). Budeme radi ak si na usporiadanie Svojej slávnostnej hostiny vyberiete práve našu reštauráciu. Náš tím Resort Barca *** je pripravený vynaložiť maximálne úsilie k naplneniu vašich predstáv o dokonalej svadbe.

Vaša nezáväzná rezervácia

naši pracovníci Vás budú obratom kontaktovať