Izba Deluxe

Izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Cena od

85€ / noc

Pripravené pre Vás

Naša hotelová izba deluxe s maximálnou kapacitou 3 osoby je vhodná absolútne pre každého! Pre maximálny komfort v apartmáne nájdete manželskú posteľ s možnou prístelkou, ktorú pre Vás pripravíme na základe Vašich preferencií. Naše moderne ladené izby deluxe disponujú pracovným stolom, šatníkom, televíziou s plochou obrazovkou, minibarom, telefónom a uterákmi. Bezplatné wifi pripojenie je dostupné v celom areáli nášho rezortu a v izbách je zakázané fajčiť. Bezplatné parkovanie je k dispozícii na našom súkromnom parkovisku, ktoré je strážené kamerovým systémom.

Osôb - 3

20 m2

Klimatizácia

Kúpeľňa

Minibar

Wi-Fi

TV

Terasa

Spálňa - 1x

K rezervácií cez náš web získate malý darček

Parkovanie zadarmo pre jedno auto. Miesto je potrebné rezervovať vopred.

.

Dokonalý spánok

Zvládnuť úlohy vašej pracovnej cesty, oddýchnuť si po celodennom objavovaní Košíc a okolia, či naplno si vychutnať dovolenkový pobyt – k tomuto všetkému Vám pomôže aj kvalitný spánok. Postele s prirodzeným priechodom vzduchu, kvalitné matrace a anti-alergické paplóny a vankúše sú pripravené v každej izbe hotela Barca. Výdatný spánok podporí aj upokojujúce prostredie a možnosť dosiahnuť hlbokú tmu zatemnením miestnosti. Podľa preferovaného počtu osôb v izbách Vám pripravíme postele nech sa komfortne vyspí každý jeden hosť.

Prístelka - 0x

Veľká manželská posteľ - 1x

Vaša kúpeľňa

Hotelová kúpeľňa ponúka priestranný sprchový kút a wc, umývadlo so zrkadlom, kozmetiku aj hygienickú sadu pripravenú na základe počtu osôb ubytovaných v izbe.

Sprchový kút

Toaleta

Fén

Uteráky

Hygienická sada

Kozmetická sada

Toaletný papier

Galéria

spoznajte na vlastné oči

Obývacia izba

Výber fotografií

Kúpeľňa

Výber fotografií

360°

Vaše ubytovanie z každého úhla

Vaša rezervácia

za najlepších podmienok